تولیدمحتوای باکیفیت یکی از موثر ترین راه های جذب مخاب در شبکه های اجتماعی است ، وقتی از اینستاگرام برای توسعه و معرفی کسب و کار خود استفاده میکنیم  ، جذب فالوری که به نام برند شما  وفادار باشد و ، ضروری است. اما چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که این فالورها با پست های شما ارتباط برقرار میکنند و اصطلاحا درگیر  هستند و به نوبه خود به شما در رشد کسب و کار در اینستاگرام کمک می کنند؟ سه کلمه: محتوای اینستاگرام با کیفیت.

اگر وقت و منابعی ندارید که بتوانید عکس های خود را برای اینستاگرام تهیه کنید ، توقف نکنید! راه های زیادی برای تولید محتوای باکیفیت و جذاب با یک زیبایی شناسی جالب وجود دارد – حتی اگر شما محصول مجازی و غیر فیزیکی  به عنوان مثال ، نرم افزار بفروشید یا محصول کاملاً دیجیتالی را تبلیغ کنید.

در این مقاله دقیقاً نحوه جستجوی تصاویر برای حساب کاربری اینستاگرام  ، جایی که می توانید آنها را پیدا کنید ، و مواردی که هنگام استفاده از آنها برای تبلیغ برندخود باید در نظر بگیرید ، توضیح داده میشود. همچنین میتوانید اطمینان حاصل کنید که محتوای تولیدی شما کیفیت مناسب را داراست و به برند شما برای رشد و ارتقاء کمک میکند.

می خواهید بدانید که این نکات چیست؟ خوب پس با ما همراه باشید.

نحوه ایجاد محتوای با کیفیت اینستاگرام برای تعامل با فالورها(+ نکات طراحی!)

1- پیدا کردن قالب کلی برای محتوای صفحه

از قالب های اماده استفاده کنید
ابزارهای زیادی در وجود دارد که به شما کمک می کند بدون داشتن یک متخصص فتوشاپ ، پست های اینستاگرامی عالی ایجاد کنید. ابزار طراحی آنلاین مانند Spark Post از Adobe و Venngage و Canva برای تهیه عکس های جذاب برای شبکه های اجتماعی فوق العاده مفید هستند.

شاید شما بخواهید برای تبلیغ یک پیشنهاد ویژه ، پستی ایجاد کنید؟ شاید به یک الگوی نیاز دارید تا زمان افتتاح کسب و کار خود را اعلام کنید؟ یا شاید شما می خواهید دستور العملی را که در وبلاگ خود به اشتراک گذاشته اید انتشار دهید.

هر پیام که می خواهید ارسال کنید ، باید توجه داشته باشید در تولید محتوای با کیفیت که از یک قالب برای عکس های این پست ها استفاده کنید! به این مثال از Venngage نگاهی بیندازید – یک الگوی عالی برای وبلاگ نویسان یا رستوران های مواد غذایی:

Venngage

اگر می خواهید فروش پررونق داشته باشید، می توانید از متد های مختلفی استفاده کنید برای تولیدمحتوای باکیفیت ، مثلا برای یک ظاهر ساده به سراغ یک پس زمینه ساده یا بروید یا حتی از یک تصویر محصول استفاده کنید. داشتن یک بانک عکس با وضوح بالا از محصولات شما واقعاً می تواند به شما کمک کنداگر بازخورد مناسبی در اینستا گرام نگرفته باشید ، شما را از این وضعیت خارج کرده و به سادگی میتوانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

2. تصاویر با کیفیت بالا را پیدا کنید
ممکن است تصاویری که در حال حاضر در دارید کیفیت کمی داشته باشند اما این به این معنی نیست که از آنها استفاده نکنید .

آنها می توانند در تولید محتوا متنوع هنگام استفاده از  تصاویر دیگر ،  به شما کمک کنند و انها را همراه با عکس های دیگر استفاده کنید .

برای یافتن عکس هایی با کیفیت بالا میتوانید به Unsplash یا Stocksnap.io بروید. آنها طیف وسیعی از تصاویر را به صورت رایگان ارائه می دهند ، و شما میتونید تصاویر مورد نظر خود را جستجو کنید .

اگر بودجه کمی برای هزینه کردن دارید ، Stocksy را امتحان کنید. اما اگر میخواهید از تصاویر رایگان استفاده کنید حتما به freepik سر بزنید.

فقط اطمینان حاصل کنید که اندازه صحیح تصویر را دریافت میکنید ، با توجه به ابعاد پیشنهادی یک پست اینستاگرامی 600x 600است.

3. آن را با قالب های مختلف مخلوط کنید
مهم است که از انواع قالب های محتوا به عنوان یک کاربر اینستاگرام در دسترس شما نباشید. پست هایی که شامل چند عکس میشوند را امتحان کنید تا حداکثر ده تصویر را با هم به اشتراک بگذارید و یک حس آلبوم عکس ایجاد کنید. یک فیلم 60 ثانیه ای همچنین می تواند یک روش عالی برای نشان دادن محصولات شما در مثال یا صرفاً یک آموزش کوتاه یا نمایش باشد. مراقب باشید پست های محصول شما توازن صفحه را بهم نزده و تعداد آنها از حد استاندارد بیشتر نباشد ، چون این رفتار حس خوبی به کاربر نخواهد داد. شما باید انواع محتوا را تولید کنید تا طیف مختلفی از کاربران را وارد صفحه خود کنید و آنها را با پست های مورد علاقه خود درگیر کنیدو بازخورد مورد نظر را دریافت کنید.

سرانجام ، می توانید قدمی به جلو بردارید و به سمت ایجاد GIF بروید.

مثالی ازstylelobster در اینجا آمده است:

تولید محتوای جذاب

یا این مثال:

تولید محتوای با کیفیت

 

4- محتوای اینستاگرام را از پیج های مشابه repost کنید
وقت ندارید که محتوای اینستاگرام خود را بسازید؟ خوب در ابتدای کار نیاز نیست این کار را انجام دهید.

ممکن است صفحات مشابه و همکار شما محتوای جذابی را منتشر کنند که شما میتوایند با ذکر منبع آنها را repost کنید که این برای هر دو طرف جذاب و مفید است.

مشکلی وجود ندارد که محتوای اینستاگرام را از مارک های مشابه شما یا هر حساب کاربری مرتبط با مخاطبان و استراتژی اینستاگرام خود بازپس گیری کنید ، تا زمانی که مجوز بخواهید و اعتبار مناسبی بدهید.

برای ارسال مجدد محتوای اینستاگرام به این شکل عمل کنید:

4.1 برای پیداکردن محتوای با کیفیت ، هشتگ ها و حساب ها را دنبال کنید
برای تهیه محتوای مشابه و repost ، برخی از حساب های اینستاگرام الهام بخش ، مخاطب مشابه شما ، و کسانی که مستقیماً رقبا نیستند را دنبال کنید.

حساب های اینستاگرام آنها را بررسی کنید و سپس لیستی از کسانی که بهترین مطالب را برای اشتراک گذاری شما تولید می کنند تهیه کنید.

از دنبال کردن آنها شروع کنید تا با پست های تا پست های روزانه آنها را ببینید و با ضربه زدن روی نماد نشانک در زیر هر پست یا ویدیوی اینستاگرام ، پست های خاصی را که فکر می کنید ارزششان را دارند ، اشتراک بگذارید .

شما حتی می توانید یک مجموعه جداگانه ایجاد کنید ، در آنجا می توانید پست هایی را که می خواهید مجدداً ارسال کنید در حساب شخصی خود ذخیره کنید.

همچنین می توانید لیستی از تمام هشتگ های اصلی مربوط به حساب خود ایجاد کنید و این هشتگ ها را جستجو کنید تا محتوای مرتبط با سایر کاربران را پیدا کنید. اگر می خواهید در مورد چگونگی انجام این کار بیشتر بدانید ، این پست را در مورد چگونگی یافتن هشتگ هایی که بیشترین دید و جذابیت را برای شما به وجود می آورد ، بررسی کنید.

از دسامبر سال 2017 ، می توانید هشتگ هایی را دنبال کنید تا پست های مرتبط محبوب در فید شما ظاهر شوند ، و کشف مطالب عالی برای ارسال مجدد آسان تر می شود! فقط هشتگ را در اینستاگرام جستجو کنید و روی دکمه زیر کلیک کنید و ازتولیدمحتوای باکیفیت لذت ببرید.

تولید محتوای با کیفیت

4.2 برای  ارسال مجدد به صفحه کاربر مراجعه کنید
هنگامی که پستی را می یابید که می خواهید با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید ، کافیست DM را به کاربر ارسال کنید یا درمورد عکس نظر دهید تا به فالور های شما متوجه این موضوع بشوند.

برای ارسال پست برای کاربران  ، به جای ارسال یک DM عمومی ، علامت فلش را در زیر پست انتخاب کنید و آن را برای کاربر ارسال کنید.

تولید محتوای با کیفیت

شما می توانید پیام خود را به عکس اضافه کنید و پیام مستقیماً به DM های آنها می رود.

اینستاگرام

4.3 عکس یا فیلم ها را به اشتراک بگذارید
هنگامی که برای به اشتراک گذاشتن مطالب پیش بروید ، دو گزینه دارید:

4.4 عکس را از دسک تاپ اینستاگرام ذخیره کنید
گزینه 1: عکسی را که می خواهید مجدداً ارسال کنید پیدا کنید → روی آن کلیک کنید → دوباره روی آن دوبار کلیک کنید → به «مشاهده صفحه » بروید → یک برگه جدید باز خواهد شد → بر روی «Command + F» کلیک کنید و «jpg» را تایپ کنید – اولین بار پرونده JPG که در صفحه مبدا پیدا می کنید منبع URL پستی است که شما نیاز دارید the URL را کپی و paste کنید → آن را در یک برگه جدید در مرورگر تایپ کنید click کلیک راست کلیک کنید → «ذخیره تصویر به عنوان» → و یا voila!

پس از تهیه تصویر ، آن را در فید خود بارگذاری کنید ، عنوان جدیدی را ایجاد کنید که به حساب کاربری ارجاع داده شود و آنها را هم در عنوان و هم در تصویر برچسب گذاری کند. برای صرفه جویی در وقت و ساده سازی روند ، می توانید پست های خود را برای انتشار خودکار با Iconosquare برنامه ریزی کنید. برنامه ریز Iconosquare به شما امکان می دهد تا هشتگ های ذخیره شده را به سمت پست های خود بکشید ، و زیرنویس های قبلی را برای الهام گرفتن مشاهده کنید ، همچنین مشاهده کنید که پست شما قبل از پخش چگونه به نظر شما می رسد.

گزینه 2: از یک ابزار repost مانند Repost برای Instagram استفاده کنید
Repost for instagram، باز نشر عکس و فیلم در اینستاگرام را آسان می کند در حالی که اعتبار خود را به اینستاگرام اصلی می دهد. وقتی چیزی را پیدا کردید که می خواهید دوباره ارسال کنید ، کافی است URL اشتراک را کپی کنید و دوباره باز کنید

تولید محتوای با کیفیت

هنگامی که برای تولیدمحتوای باکیفیت از این برنامه استفاده میکنید ، می توانید watermark  تعیین کرده و پست را مجدد در اینستاگرام ارسال کنید. این ساده تر از روش اول است ، اما توجه داشته باشید که با برنامه Repost ، حذف watermark امکان پذیر نیست.

5- یک کمپین UGC را اجرا کنید
در مورد استفاده از محتوای اینستاگرام  افراد دیگری  ، همچنین ایده خوبی است که فالور های  خود را تشویق کنید تا محتوایی را درمورد یک موضوع خاص ایجاد کنند که می توانید برای صفحه خود ارسال کنید.

به این نوع محتوا “UGC” یا محتوا تولید شده توسط کاربر گفته می شود. این اصطلاح همچنین به طور گسترده تری برای هر محتوا ایجاد شده توسط کاربران هر محصول یا خدمات در مورد آن محصولات / خدمات خاص ، اعمال میشود.

برای این کار باید برند  بزرگ و کاملاً شناخته شده باشید ، در غیر اینصورت بعید به نظر میرسد کاربران بدون انگیزه محتوایی در مورد محصول و یا خدمات برند شما تولید کنند.

با اجرای یک رقابت ، در آن جا بدست آورید که کاربران بتوانند با ایجاد یک پست اینستاگرام و برچسب زدن آن با هشتگ نام تجاری خود یا هشتگ کمپین ، چیزی را کسب کنند.

به عنوان مثال ، ارائه یک محصول رایگان یا تخفیف به دنبال کنندگان ، به شما کمک می کند تا برای مبارزات انتخاباتی خود انگیزه بیشتری ایجاد کنید زیرا احتمال دارد کاربران بیشتری از هشتگ شما استفاده کنند. رقابت خود را از طریق سایر کانال های رسانه های اجتماعی اعلام کنید و آن را در خبرنامه خود بگنجانید – اساساً این کلمه را دریافت کنید تا بتوانید کارها را شروع کنید!

اگر می خواهید عملکرد هشتگ کمپین خود را کنترل کنید ، می توانید با استفاده از ابزاری مانند Iconosquare ، آن را ردیابی کنید. می توانید تمام رسانه های مرتبط را برای هشتگ ، رشد هشتگ شما به مرور زمان و درگیری در هشتگ مشاهده کنید.

Hashtag-analytics-from-Iconosquare-min

 

به خاطر داشته باشید که نباید در مورد نوع محتوایی که از کاربران خود می خواهید  ، محدودیت زیادی اعمال نکنید  ، در غیر این صورت آنها زحمت نمی کشند و شما هم نمیتوانید تولیدمحتوای باکیفیت انجام دهید.

UGC به جای تمرکز ، باید یک استراتژی تکمیلی برای منابع محتوا برای خوراک شما باشد. اگر بیش از حد به UGC اعتماد کنید ، پیروان شما احساس می کنند که از آنها سو استفاده میکنید ، و همچنین زیبایی خوراک خود را کنترل خواهید کرد.